Zásnubní prsten

10. 10. 2014

Máte už jasno, že jste s tou pravou ženou a chcete ji požádat o ruku? Nevíte ale, jak by měl prsten vypadat?  Ideálním zásnubním prstýnkem je prsten ze zlata osazený briliantem či brilianty. Briliant je symbolem čistoty, síly a nezničitelnosti. Tím se stává skvělou ukázkou vaší lásky. Briliantový prsten je jednoduše jedinečnou příležitostí, jak ukázat vaší budoucí ženě, že si ji ceníte a vaše láska je čistá a na věky. Takový zásnubní prsten je hodnotný šperk a dá se i dědit. Briliant věkem neztrácí cenu, nepoškrábe se, není možné ho rozbít, ani neshoří. Proto se může zásnubní prstýnek s briliantem dědit z generace na generaci.

Zásnubní prsteny

Zásnubní prsten je nejdůležitější šperk, který muž vybírá. Také má tento prstýnek jedinečný význam. Proto by si muži měli dát při výběru zásnubního prstenu záležet.

Nejoblíbenější je klasický kroužek zdobený jedním větším zirkonem či briliantem, většinou kulatého tvaru. V moderních prstenech jsou i hranaté kameny, které mají také své kouzlo. Jestliže chcete více zdobený prsten, zvolte s více kameny. Jeden by měl být ale největší.

V naší nabídce briliantových prstenů naleznete každý model ve vice  variantách. Můžete si vybrat prsten z bílého nebo ze žlutého zlata, s zirkonem nebo s briliantem.

 

 Modely prstenů s briliantem.

Zásnubní prstenyZásnubní prsteny