Aiola Svatební styl

8. 03. 2015

 

Každá svatba je jedinečná. Svatba organizovaná s láskou udává směr, má cit a duši snoubenců. Svatba by měla být přizpůsobena především životnímu stylu snoubenců. Dokonalá svatba by měla dokonale splynout společně se snoubenci a zejména ti se musí na své svatbě cítit velmi uvolněně a dobře! Jaký si zvolíte styl svatby a jestli vůbec Vaše svatba bude mít konkrétní styl je jen na Vás.

Na začátku je třeba si s partnerem dohodnout, jaký styl svatby je pro Vás ten pravý. Styl je přirozeně ovlivněn výběrem místa. Jakmile se rozhodnete pro konkrétní styl, můžete začít hledat jednotlivé dodavatele svatebních služeb a zboží, kteří Vám pomohou stylovou svatbu realizovat. 

 

 

Zahradní romantika

Sníte o svatbě někde na statku, v místech kde se snoubí příroda s poctivou lidskou prací? Připravili jsem pro vás velmi krásnou inspiraci na svatbu v přírodě. Možná ji tento rok stihnete naplánovat a takto nebo podobně vyzdobit. Krásná nevěsta, zajímavé šaty a kouzelná příroda. A ten dort je prostě úžasný.

Svatební styl

 

 

Zimní svatba

I když to ani dnes a ani letos venku nevypadá moc zimně, přeci jen jsme se rozhodli, vám alespoň jednu zimní inspiraci připravit.

Svatební styl

 

Plážová svatba

Zamilovali jste se do některé z exotických destinací a neumíte si představit, že by vaše svatba měla probíhat kdekoliv jinde? Svatba na pláži je vždy velmi pohodová záležitost.

 

Aiola Svatební styl

 

 

Romanticka svadba

Jste romantická duše a představovala byste si svatbu jako z pohádky? Pokud vám to váš partner odsouhlasí , chopte se toho! Šaty do růžova, korunku, krásnou kytici a účes jako z filmu. Nezapomeňte ale dotáhnout vše do detailů, aby to na hosty nepůsobilo zoufale a kýčovitě: svíčky, okvětní lístky a oznámení ve stejném romantickém stylu.

Svatební styl

 

 

Svatba se zlatými doplňky

Zlatá barva byla odjakživa symbolem luxusu a bohatství. Možná právě proto je častou doplňkovou barvou právě při svatebních přípravách. Svatba ve zlaté, pokud se správně barevně sladí, působí velmi honosně, teple a vznešeně. V hlavní roli jsou samozřejmě svatební šaty Pronovias a snubní prsteny ze žlutého zlata z kolekce Aura.

Snubní prsteny Aiola

 

 

Elegantní styl

Chcete, aby Vaše svatba byla jednoduchá a elegantní? Elegantní nevěsta si vždy přeje elegantní svatbu. Bílá svatba, čistý a  jednoduchý design. Tak by se dala charakterizovat tato nádherná, stylová svatba. 

 

Aiola Svatební styl