Kolekce Timeless

Snubní prsteny z chirurgické oceli symbolizují tvrdost, penvost a odolnost - tak jak se očekává i u nacházejícího manželství. Jedinečný design prstenů dotváříme drobnými zirkony a brilianty.

Prohlédnout kolekci

Kolekce Infinity

Elegantní snubní prsteny jednoduchých tvarů, které diskrétně vyjadřují jedinečnost svatebního obřadu. Dámské snubní prsteny zdobí drobné zirkony či brilianty.

Prohlédnout kolekci

Kolekce Aura

Snubní prsteny, které se chtějí předvést. Kombinace žlutého, bílého a červeného zlata je předurčuje k tomu, aby na rukou vynikly a staly se připomínkou výjimečné události.

Prohlédnout kolekci

Kolekce Aiola

Jemné a romantické snubní prsteny z bílého zlata.

Prohlédnout kolekci

Snubní prsteny AIOLA s láskou

Snubní prsteny symbolizují nikdy nekončící lásku, která je vyjádřena kruhem, jenž nikde nezačíná ani nekončí. Neodmyslitelnou součástí svatebního obřadu se staly již v 9. století, od té doby vyjadřují lásku a věrnost ve svazku manželském. Nejprve snubní prsten zdobil výhradně ženské ruce, počátkem 20. století jej začínají nosit také muži.

 

Snubní prsten vypráví za novomanžele příběh svatebního obřadu, který je pro ně jednou z nevýznamnějších životních událostí. Po mnoha letech manželství je pak snubní prsten příjemnou připomínkou věrnosti, kterou k sobě manželé chovají po desítky let.

 Zlaté snubní prsteny, symbol partnerského vztahu

Aby snubní prsten vyjadřoval výjimečnost manželství, vyrábíme všechny prsteny především ze zlata, neboť právě zlato je symbolem ušlechtilosti a trvalých hodnot, které ani po mnoha letech neztrácejí svou cenu. Dámské snubní prsteny osazujeme drahými kameny, zirkony nebo brilianty.