Snubní prsteny upravíme podle přání

25. 01. 2016

Zákazníci se nás často ptají, zda lze jednotlivé snubní prsteny z nabízených kolekcí upravit podle vlastního přání. A my jim rádi odpovídáme, že jim rádi upravíme podle přání jakýkoliv prsten z naší nabídky. Pro vás, kteří ještě nejste rozhodnutí, jaký snubní prsten je ten pravý, jsme připravili stručného průvodce, jež vám možnosti úprav snubních prstenů přiblíží.

Snubní prsteny ze zlata, stříbra nebo platiny

Snubní prsteny z našich kolekcí vyrábíme nejčastěji ze 14 karátového žlutého zlata, které je díky svým vlastnostem ideální pro výrobu snubních prstenů. Zároveň je symbolem trvalosti, ušlechtilosti a od 9. století také manželství, mezi našimi zákazníky je proto nejvíce žádané.

Pro zákazníky, kteří dávají přednost jedinečnosti před tradicí, vyrobíme snubní prsteny například ze stříbra, platiny nebo červeného a bílého zlata. Jednotlivé materiály často také kombinujeme, vznikají netradiční barevné i materiálové kombinace, které snubní prsten rázem změní ve výjimečný a pro okolí zajímavý šperk.

Snubní a zásnubní prsteny pro dámy osazujeme drahými kameny (zirkon nebo briliant), které prsten zjemní a dodají mu eleganci. Jejich počet, velikost a druh vždy závisí na osobních preferencích, s počtem nebo velikostí kamenů se samozřejmě také mění cena snubního prstenu.

Ke všem snubním prstenům osazených drahými kameny přidáváme certifikát o jejich pravosti a kvalitě (ten vydává vždy dodavatel drahých kamenů), na kterém najdete informace o typu kamenů, jejich

kvalitě, barvě, rozměrech a váze v karátech.

Snubní prsteny na míruSnubní prsteny na míru

Snubní prsteny na přání

Všechny prsteny z našich kolekcí vám rádi upravíme podle individuálních představ a přání. Nejčastěji provádíme úpravy v těchto oblastech:

  • Úprava materiálu a jeho barvy (žluté, bílé, červené zlato, stříbro nebo platina)
  • Počet drahých kamenů a úprava jejich velikosti či barvy
  • Povrchové úpravy prstenů (lesk a mat)
  • Změny rozměrů prstenů (průměr, tloušťka materiálu apod.)
  • Kombinace materiálů a povrchových úprav

Jak probíhá objednávka?

Jednoduše. Vyberete si z naší kolekce snubní prsteny, které vás nejvíce zaujali a oslovili, vyplníte jednoduchý poptávkový formulář a odešlete nám nezávaznou poptávku. My se s vámi obratem spojíme (e-mailem nebo telefonicky) a společně probereme úpravy prstenů, cenovou kalkulaci a případně i způsob dodání.

Doba dodání prstenu

Na zakázce obvykle pracujeme 4 – 5 týdny, po tuto dobu realizujeme především úpravy prstenů přání a celou zakázku připravujeme k odeslání či převzetí. V případě, že vás tlačí čas a snubní prsteny potřebujete dříve, zakázku pro Vás zrealizujeme do 7 dnů. Předem je však potřeba uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové ceny zakázky.

Doprava prstenu

Dle zvoleného druhu převzetí v objednávce je u nás Vaše zakázka připravena k vyzvednutí, nebo odeslána jako cenný balík Českou poštou.O jejím předání České poště informujeme e-mailem. Balné a poštovné si neúčtujeme, cena za zakázku je finální a neměnná.

Obsah balení

Součástí balení je kromě samotných prstenů uložených v elegantní krabičce na šperky také certifikát pravosti a kvality.