Snubní prsteny chirurgická ocel

1. 01. 2014

Dřive byly téměř výhradně v oblibě pouze zlaté snubní prsteny. Ne každý má však oblibu ve zlatých špercích. I mnohé jiné kovy splňují podmínky, které z nich dělají ideální materiál pro výrobu kvalitních snubních prstenů majících dlouhou životnost, krásný vzhled a další vlastnosti, které by měly mít snubní prsteny.

Prsteny z chirurgické oceli se jako snubní prodávají nejen u nás, ale také ve světě a stávají se čím dál oblíbenější především mezi mladými páry. Jejich výhodou je cenová dostupnost, stálost a odolnost materiálu a také hypoalergennost.

Snubní prsteny Aiola                Snubní prsteny                                                                                                               

Představujeme značku, která sice na trhu nepůsobí dlouhá léta, ale svou nabídkou dokáže zaujmout mnohé. Velmi pěkně vypadaji snubní prsteny zdobené zirkony či brilianty. I když se každému líbí něco jiného, s velkou pravděpodobností si v naši nabídce najdete snubni prsten, který vás osloví natolik, že se stane součástí vašeho manželského slibu.

Většina našich prstenu má vnitřní fit profil-zaoblení vnitřní strany prstenů. Při nošení snubních prstenů se tady budete cítit velmi pohodlné.

 

Snubní prsteny               Snubní prsteny Aiola