O našich snubních prstenech

1. 07. 2014

Snubní prsteny jsou součástí  jednoho z nejdůležitějších kroků ve vašem životě. I z tohoto důvodu věnujeme  nabídce a výrobě snubních prstenů  mimořádnou péči. Pravidelně doplňujeme  nabídku snubních prstenů o nové kolekce  a snažíme se, aby jejich vzhled byl neokoukaný.

Jestliže nechcete do snubních prstenů investovat a netrváte na zlatě, pak jsou pro vás ideální snubní prsteny z chirurgické oceli. Tento trvanlivý materiál, který je oblíben nejen díky nízké ceně ale i jiným pozitivním vlastnostem ocelového materiálu, pokud chystáte svatbu v krátkém čase, oceníte rychlost dodání (do 10 dnů). Cena těchto snubních prstenů se zirkony je 3980,-. Nabídka ocelových snubních prstenů je čím dál širší, protože si mezi mladými páry získaly velkou oblibu. Naleznete zde klasické modely, ale výjimkou nejsou ani zajímavé prsteny s netradičním zdobením.

                                                   Snubni prsteny Brno

Pokud trváte na zlatých snubních prstenech v naší nabídce naleznete prsteny ve všech barvách zlata. Ceny jsou vždy uvedeny za pár snubních prstenů osazený zirkony. Při zakázkové výrobě snubních a zásnubních prstenů se maximálně snažím vycházet vstříc speciálním přáním zákazníků a vytvořit tak originální šperk.

Mezi nejčastěji používaný materiál patří zlato ve všech jeho barvách: od bílé, žluté až po červenou barvu. Pro výrobu prstenů je v České republice normou stanovena ryzost 14 nebo 18 karátů, přičemž pro výrobu snubních i zásnubních prstenů je doporučováno 14-ti karátové zlato, a to pro jeho lepší mechanické vlastnosti. Ryzí zlato je příliš měkké. Proto, pokud není uvedeno jinak, jsou vyrobeny snubní i zásnubní prsteny ze zlata o ryzosti 14 karátů (Au 585/1000).

Při požadavku osazení snubního prstene briliantem je cena tohoto kamene v obvyklé velikosti cca 1,5 až 2,5 mm od 2 000 Kč do 4 000 Kč. Ke klenotům osazeným diamanty (brilianty) dodáváme certifikát o pravosti a kvalitě kamene, kde je udaný rozměr kamenů v mm, váha v karátech (ct), kvalita a barva diamantu.

Nemůžete-li se shodnout na barvě zlata, ideálním kompromisem jsou snubní prsteny z kombinovaného zlata, popřípadě je možné nechat zhotovit pro každého z páru identický prsten ovšem v jiné barvě zlata. Všechny modely nabízené na našem webu jsou pro vás k dispozici na ukázku a vyzkoušení v naší prodejně Aiola Jewelry na adrese Dům pánů z Lipé, Náměstí Svobody 17, 602 00 Brno.

 Snubni prsteny Brno       Snubni prsteny Brno                                                Snubni prsteny Brno

Jak správně změřit velikost snubních prstenů?

Nevíte si rady se správným určením velikosti vašich snubních prstenů, které chcete u nás zakoupit? Nejlepším a nejefektivnější řešením je návštěva v našem kamenném obchodě, kde Vám změříme pomocí zkušebních kroužků prsty, určíme vaši správnou velikosti a můžete si prohlédnout a vyzkoušet všechny modely snubních prstenů, které vidíte na našich stránkách. Pomocí měřících kroužků nejbezpečněji zjistíte naprosto přesnou velikost vašeho prstu.

Velice důležité je měřit prsteníček na správné ruce, zpravidla levé. Průměr prstu se může během dne mírně měnit v závislosti na tom, co jste právě dělali. Během dne prsty natékají a také v horkých letních dnech nabývají na objemu, proto se doporučuje měřit velikost spíše v odpoledních hodinách, aby vás prsten příliš netlačil. Nejpřesněji vaši velikost prstenu změříte při pokojové teplotě, když nejste bezprostředně po nějaké namáhavé činnosti. Každý člověk by měl znát sám sebe nejlépe a při zkoušení velikosti snubních prstenů dbát na to, jestli a jak mu prsty s ohledem na denní dobu či roční období natékají.

Nikdo si však nemůže být na 100% jistý, jak se jeho prsty budou či nebudou v budoucnu měnit, proto jsou naše snubní prsteny tou nejlepší volbou pro vás – prsteny se dají dodatečně zvětšit či zmenšit jak bude potřeba.

V případě nemožnosti navštívit náš obchod, existuje několik přesných metod, jak změřit velikost. Vice na http://www.snubni-prsteny-brno.cz/zjistit-velikost-zasnubniho-prstenu

 

Snubni prsteny BrnoSnubni prsteny Brno

 

 

 

Snubni prsteny BrnoSnubni prsteny Brno