O nás

Všechny nabízené zásnubní a snubní prsteny jsou vyráběny ze zlata ryzosti 585/1000 dle popisu vzoru v objednávce a jsou označeny puncem Českého puncovního úřadu podle zákona č.539/92 sb. o puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Na všechny šperky   se vztahuje záruka 24 měsíců na vady materiálu. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození (zdeformování), poškození povrchové úpravy (poškrábání) a na poškození nesprávným používáním výrobku. Záruka také zaniká při jakémkoliv zásahu do našich výrobků třetí osobou. V případě jakéhokoli problému s naším šperkem (zmenšení, zvětšení, leštění, obnovení rytiny nebo matu apod.) navštivte pouze naši prodejnu.

Kompletní nabídku snubních prstenů máme pro Vás připraveny k prohlédnutí a vyzkoušení v prodejní, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem snubních prstýnků a s určením správných velikostí.

Snubní prsteny

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně u nás v prodejně nebo bude dodané na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři jako cenné psaní (příp. s dobírkou) Českou poštou. Balné a poštovné si neúčtujeme, cena za zakázku je finální a neměnná. O předání objednávky České poště budete informováni e-mailem. Česká pošta dodává cenné psaní obvykle do dvou pracovních dní. Za nedodržení termínu ze strany České pošty neručíme.

V případě volby osobního odběru budete e-mailem informováni o tom, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí v naší prodejní. Objednané zboží můžete doplatit v hotovosti nebo platební kartou.