Co říkáte na snubní prsteny z chirurgické oceli?

4. 03. 2015

Ocelové snubní prsteny

Takže co vlastně chirurgická ocel je? Chirurgická ocel je kovová slitina (směs) železa, uhlíku a chrómu. Řadí se mezi kovy, které nezpůsobují žádné případně nechtěné alergické reakce. Jedná se o velmi tvrdý kov odolný proti mechanickému poškození. Tím je dána jeho dlouhá životnost a je proto ideálním kovem pro výrobu šperků.
Má světle až tmavě šedivou (ocelovou) barvu, která se může lišit tím, že prsteny budou mít broušenou nebo leštěnou povrchovou úpravu.

        

Snubní prsteny AiolaSnubní prsteny Aiola

 

Snubní prsteny T3122                                      Snubní prsteny T1006  

 

 

Snubní prsteny AiolaSnubní prsteny Aiola

Snubní prsteny T1766                                  Snubní prsteny T1016

 

Kromě vysoké trvanlivosti a odolnosti proti poškrábání, korozi a náběhové barvy, jsou také poměrně cenově dostupné. Pokud hledáte levné snubní prsteny, nebo máte alergii na ostatní kovy, prsteny z chirurgické oceli jsou tou pravou volbou. Na našich webových stránkách se můžete podívat na kolekci ocelových snubních prstýnků Timeless, kde vám představíme 14 modelů. Pro vaši pohodlnost máme na výběr prsteny v šířce od  4mm – 6mm s i bez fit profilu. V nabídce jsou dámské snubní prsteny se zirkony i brilianty. Ke všem našim snubním prstenům nabízíme možnost rytiny zdarma. Pokud navštívíte naší prodejnu, můžete si vyzkoušet nejen modely nabízené na stránkách, ale i několik dalších modelů, které exkluzivně nabízíme pouze na prodejně.

  

       Snubní prsteny Aiola          Snubní prsteny Aiola                                  

               

Snubní prsteny T832                                           Snubní prsteny T1556