Základní údržba šperků

9. 11. 2016

Šperky nosí miliony lidí každý den, ale jen málo z nich si uvědomuje, jak mohou chránit své poklady pomocí některých jednoduchých a osvědčených metod. Zde jsou některé základní pokyny, které je třeba při nošení šperků dodržovat.

Číst více

Snubní prsteny upravíme podle přání

25. 01. 2016

Snubní prsteny AiolaZákazníci se nás často ptají, zda lze jednotlivé zlaté snubní prsteny z nabízených kolekcí upravit podle vlastního přání. A my jim rádi odpovídáme, že jim rádi upravíme podle přání jakýkoliv prsten z naší nabídky. Pro vás, kteří ještě nejste rozhodnutí, jaký snubní prsten je ten pravý, jsme připravili stručného průvodce, jež vám možnosti úprav snubních prstenů přiblíží.

Číst více

Zkusili jste navrhnout vaše snubní prsteny?

1. 01. 2016

Snubní prsteny AiolaSnubní prsteny, jsou šperkem na celý život, který si snoubenci vybírají společně a jejich vzhled symbolicky vyjadřuje jejich vzájemný vztah.

Rádi se přizpůsobíme Vašim nápadům a představám a společně tak vytvoříme jedinečnost na celý život.

Číst více

6 kroků k výběru perfektního snubního prstenu

1. 06. 2015

Snubní prsteny

Nalezení ideálních snubních prstenů je pro pár vždy určitá výzva. Důvodem je především jejich symbolika životního pouta a radost, kterou dvojici přinášejí. Radostí by však mělo být nejen jejich nošení, ale také samotný výběr. Jak se ale zorientovat v široké nabídce snubních prstenů?

V následujících šesti krocích vám ukážeme postup, pomocí kterého snadno a rychle vyberete ten nejúžasnější snubní prsten.

Číst více

Simply Aiola

30. 05. 2015

Snubni psrteny Simply Aiola

Hledáte snubní prsteny s nadčasovým designem, který nikdy nevyjdou z módů?

Zatímco někteří lidé mají rádi zdobenější a barevné kombinované snubní prsteny, jiní objevuji hlubokou krásu v jednoduchosti. Stačí se podívat na prózy spisovatele Ernesta Hemingwaye, jednoduché barevné kompozice malíře Marka Rothka nebo elegantní minimalismus architekta Franka Lloyda Wrighta. Stejně jako tato umělecká díla, tak i vámi vybrané prsteny nikdy nevyjdou z módy. Snubní prsteny mohou být elegantní ve své jednoduchosti a naprosto jedinečné jako váš vztah.

Nechte se inspirovat krásnými modely z kolekce Simply Aiola.

Číst více

Nová kolekce snubních prstenů

10. 04. 2015

Snubní prsteny EmotionNová kolekce snubních prstenů  Emotion navržena dle posledních trendů exklusivně v naší prodejní v Brně.

Číst více

Aiola může proměnit Vaše sny ve skutečnost!

24. 03. 2015


Snubni prsteny Aiola  dle vlastní představyVytvořením návrhu vlastního snubního prstenu je skvělý způsob, jak mít exkluzivní design a eleganci v jednom. Snubní prsten by měl doplňovat Váš osobní styl. Jaký druh oblečení nosíte? Jaký druh umění se vám líbí? Jestli sportujete? Pokud jde o snubní prsten, je důležité, abyste oba milovali prstýnky, které budete nosit celý život.

Číst více

Aiola Svatební styl

8. 03. 2015

Svatební styl

Každá o tom sníme, o vlastní svatbě, která bude jedinečná, na kterou zůstanou nezapomenutelné vzpomínky.

Ať již zvolíte jakýkoliv styl svatby, důležité je se s tímto ztotožnit neboť tento se bude promítat do nejviditelnějších akcentů od svatebních oznámení, svatebního oblečení snoubenců včetně dobře volených doplňků, snubních prstenu, květin, výběru místa pro obřad, hostinu i afterparty, dekorace těchto prostor, dopravních prostředků, hostiny až po výslužky či drobné pozornosti určené hostům.

 

Číst více

Co říkáte na snubní prsteny z chirurgické oceli?

4. 03. 2015

Snubni prsteny BrnoTyto prsteny jsou novinkou na trhu a pomalu se stávají hitem svými nízkými cenami, trvanlivostí a překvapujícím moderním vzhledem. Chcete-li zjistit, co můžete očekávat od snubních prstenů z chirurgické oceli, čtěte dále.

 

Číst více

Snubní prsteny Infinity I5426 v různých variantách.

22. 01. 2015

snubni prsten InfinityPodívejte se, jak vypadají snubní prsteny I5426 z naší kolekce Infinity  když změníme šířku, barevnu nebo počet vsazených zirkonů.

 

Číst více