Aiola může proměnit Vaše sny ve skutečnost!

24. 03. 2015

Co se stane, když vaše diskuse vede k závěru, že se každému z vás líbí jiný typ prstenu? Nebo co když jeden z vás preferuje žluté zlato a ten druhý naopak bílé zlato? Možná přemyslíte nad snubními prsteny z červeného zlata, ale pak zjistíte, že vám žluté zlato sluší více. Udělejte si čas a vyzkoušejte všechny možnosti. Například kombinace dvou barev, nebo prstýnky z bílého zlata.  Neexistuje pravidlo, které říká, že si musíte vybrat ze stejného kovu, nebo dokonce stejný styl. Pokud jeden z vás preferuje jednoduchý design a druhý více zdobený, vyberte prsteny, které vypadají stejně, s výjimkou, že jeden je z leštěného zlata a druhý bude kombinace lesk- mat.  Je na každém z vás respektovat názor druhé strany - ať už je to stejné nebo ne.
Na konci, jen vy můžete rozhodnout, který snubní prsten vás učiní šťastnými.

Z JAKÝCH MATERIÁLŮ SE VYRÁBÍ SNUBNÍ PRSTENY

Zlato je tradiční kov pro výrobu snubních prstenů, ale platinové snubní prsteny mají velký náskok, spolu se snubními prsteny z palladia, titanu a chirurgické oceli.

 

ZLATO

 

Žluté zlato je tradiční a klasická volba pro výrobu snubních prstenů. Je to směs slitin ryzího zlata, stříbra a mědi. Jsou také nejjednodušší a praktické, jak na nošení, tak na opravu.Jeho největší výhoda spočívá především v mimořádné odolnosti a krásném dlouhotrvajícím lesku šperku.Snubni prsteny Aiola

 

 

Snubní prsteny z růžového zlata jsou stále více populární a stávají se módní volbou. Červené, neboli růžové zlato obsahuje velké množství mědi, které dodává nádech romantiky do vašeho šperku. Chcete-li prsten, který je tradiční, ale přece rozlišný, pak je tato barva zlata určena pro vás.

Snubní prsteny Aiola

 

 Bílé zlato je název pro slitiny zlata, legované s ostatními bílými kovy. Nejčastějšími příměsi zlata je paladium. Standardně, bílé a zlaté šperky jsou potaženy rhodiem, aby dosáhli své zářivě bílé barvy. Na šperk se nanese vrstva rhodia. Tento materiál způsobí změnu barvy na čistě stříbřitě bílou. Povlak rhodia zvyšuje odolnost šperku proti poškrábání. Nošením šperku se vrstva rhodia opotřebovává a časem je vhodné vrstvu obnovit. Mizení vrstvy rhodia není vadou šperku, ale jeho vlastností. I když se rhodium opotřebovává v průběhu času, obnova povrchu je jednoduchý proces.

Snubní prsteny Aiola

 

TITAN

Titan je další možností pro výrobu snubních prstenů. Je to nejsilnější přirozeně se vyskytující kov na zemi. Navzdory své síle, titan je velmi lehký.
Je neuvěřitelně pevný a odolný ve srovnání s jinými kovy, jako je zlato. Vyznačuje se tmavší barvou a nižší hmotností. Další fantastickou vlastností titanu je, že je hypoalergenní, takže je ideální pro ty, kteří jsou citlivý na nikl.
I když má nižší odolnost proti poškrábání, nízká hmotnost a pevnost, vám zaručí pohodlné nošení.

 Snubní prsteny TITAN

 


PALLADIUM

Palladium je přirozeně bílý, odolný, lehký kov. Může vás překvapit jeho hmotnost. Je podobně těžké jako stříbro, tedy cca 2 x lehčí než zlato.

 

CHIRURGICKÁ OCEL

Jednou z nejlevnějších variant při výrobě snubních prstenů je chirurgická ocel, která taktéž patří mezi kovy, které jsou téměř stoprocentně hypoalergenní. Za její přednosti je považována také vysoká pevnost a barevná stálost.

Snubní prsteny Timeless

 

 

Snubní prsteny jsou snad jedinými šperky, které vyžadují nákup a výběr ve dvou. Udělejte si hezký den a přijeďte nás navštívit do naší prodejny a vyzkoušet různé modely snubních prstenů. Spojíte den s příjemnou procházkou po náměstí Svobody a dobrým obědem. Jednou si určitě vzpomenete na společné chvíle strávené při výběru prstenů, které budou zdobit Vaše ruce po celý život.  Ať už se rozhodnete jakkoliv, budou to vaše snubní prsteny vybrané s láskou.